Сторона основи правильної трикутої піраміди дорівнює 4см а апофема 6 см. Знайдіть площу повної

поверхні піраміди. Помогите срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Молох Дмитрий.

Ответ:36 см²

Пошаговое объяснение: Площа бічної поверхні правильної піраміди дорівнює половині добутку периметра основи на апофему:

Sб= 1/2 * Pосн * SK

де SK – апофема.

Pосн = 3*4=12

Sб = 1/2 * 12 * 6 = 36 см²