Із 12 метрів тканини пошили 4 жіночі пальта.Скільки метрів тканини потрібно щоб пошити 7 таких

пальт?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

12 : 4 = 3 (м) - на одно пальто.

3 * 7 = 21 (м) - всего на 7 пальто.

Ответ: 21 м.

Пошаговое объяснение: