Кут між прямими y= -x/7 + 2 y=-3/4x + 5 дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Ваня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

y= -x/7 + 2 кутовий коевіцієнт прямої к1=-1/7

y=-3/4x + 5 кутовий коевіцієнт прямої к2=-3/4

кут між прямими є

tgа=(к2-к1)/(1+к1к2)

tgа=(-3/4+1/7)/(1+1/7*3/4)=(-17/28)/(31/28)=-17/31

кут а=arctg(-17/31)