Скільки коренів має рівняння sin x=√2/2 на відрізку [-Π/2;Π/2]​


Ответы на вопрос

Отвечает Туктаманова Айсылу.

Ответ:

один корень х=pi/4.

Пошаговое объяснение:

решения        х=pi/4+2pi*n

 или                x=3pi/4+2pi*n, где n -любое целое

на отрезке [-pi/2;pi/2] один корень х=pi/4 .