Розв'яжи задач У школі навчаються 800 учнів. У шостих класах навчається 10 % усіх учнів, з них 45 %

дівчатка. Скільки дівчаток і скільки хлопчиків у шостих класах? - on испа запропонуй однокласникам срочнооо даю 100б​

Ответы на вопрос

Отвечает Минеева Настя.

Ответ:

800:10==80

80+45==125

Отвечает Саубетов Дамир.

Ответ:

1)800:100*10=80(учн) навчається у шостих класах

2)100-45=55(від)хлопців у шостих класах

3)далі не знаю