Щоб прикрасити сукню купили атласу задовжили 288см. Спочатку відрізали частину що становила 3/8

всієї довжини а потім на 16см коротшу за першу. Якадовжина стрічки що залишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

288 * 3/8= 108 см відрізали спочатку

108 - 16= 92 см відрізали другу

288 - 108 - 92= 88 см довжина стрічки що залишилася