Периметр трикутника дорівнює 36 см. Сторони трикутника пропорційні числам 3, 7, 8.Знайти більшу

сторону трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimchik Pavel.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна частина трикутника - х см, тоді відношення сторін 3х, 7х, 8х см

3х + 7х+ 8х= 36

18х= 36

х= 2 см одна часть

8х= 8*2 = 16 см більша сторона трикутника​