Решить задачу 4 яблука мають таку ж масу, як 20 сливин. Скільки сливин мають масу, таку ж як 7

яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Довганюк Давид.

Ответ:

35 сливин = 7 яблук

Пошаговое объяснение:

4 яблука - 20 сливин

7 яблук - Х сливин

7*20 / 4 = 35

або 20 сливин / 4  яблук = 5 сливин => 5 * 7 = 35

Отвечает Рахитова Наталья.

Решение:

20/4=5

5•7=35

Ответ: 35