Знайти невідомий член пропорції 0,7:5=X:10


Ответы на вопрос

Отвечает Осин Владислав.

Ответ:

0,7/5 = х/10

Висловимо звідси х:

х = (0,7*10)/5 = 1,4

Відповідь: х = 1,4