3. Довжина Дунаю 2850 км. Яка довжина річки Південний Буг, якщо вона становить 7 довжини Дунаю ? 25​


Ответы на вопрос

Отвечает Рижук Славік.

Ответ:

2850÷25=114(це 1/25)

114×7=798 (довжина річки Південний Буг)