За першу годину розвантажили 5/18 отриманого вантажу, за другу 25%,за третю 1/6, а за четверту-

решту. Яку частину отриманого вантажу розвантажили за четверту годину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулла Марат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25%=0,25=1/4

5/18+1/4=10/36+9/36=19/36 за 2 год

19/36+1/6=19/36+6/36=25/36 за 3 год

36/36-25/36=11/36 4 година