за першу годину розвантажили 3/8 отриманого за другу 5/12 А за третю решту яку частину отриманого

вантажу розвантажили за третю годину Помогите мне срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Teslenko Diana.

Пошаговое объяснение:

1 - (3/8 + 5/12) = 1 - (9/24 + 10/24) = 1 - 19/24 = 24/24 - 19/24 = 5/24 (часть) - разгрузили за третий час