Автомобіль за першу годину проїхав 59(1/5)км, за другу годину 67(3/4)км, а за третю 83(1/2)км.

Знайдіть середню швидкість руху автомобіля.(Відповідь округли до десятих км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.

Ответ: 70 13/20 или 70/65км/год

Пошаговое объяснение:

(59 1/5+67 3/4+83 1/2)÷3=211,95÷3=70,65км/год