СРОЧНО‼️‼️‼️‼️‼️ Що більше сім восьмих чи десять шіснадцятих?Що більше одна ціла дві одинадцятих

чи двадцять три одинадцятих?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галактионова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10/16=5/8 < 7/8

13/11 < 23/11

Отвечает Котикова Алёна.

Пошаговое объяснение:

 \frac{10}{16}  =  \frac{5}{8}  <  \frac{7}{8}

 \frac{13}{11}  <  \frac{23}{11}