вартість булочки становить 1/6 від вартості печіва. скільки коштує торт з морозива, вартість якого

в 2 рази більша за вартіст печива якщо булочка коштує 8 грн? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8×6=48грн печиво

48× 2=96 грн торт

Отвечает Деврисашвили Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8 : 1/6 = 8 * 6/1 = 48/1 = 48 (грн) - стоит печиво

2) 48 * 2 = 96 (грн) - стоит торт

Ответ: 96 грн