Яблуко і груша коштують 12 гривень, а 3 груші і 2 i яблука 31 гривня. Скільки коштує 1 яблуко і 1

груша?

Ответы на вопрос

Отвечает Русских Маша.

Якщо 1 яблуко і 1 груша коштують 12 гривень, то 2 яблука і 2 груші коштують 12 ⋅ 2 = 24 (гривні).

3 груші і 2 яблука коштують 31 гривню. Якщо ми віднімемо від цього вартість 2 яблук і 2 груш, то знайдемо вартість 1 груші:

31 - 24 = 7 (грн) — коштує 1 груша.

Щоб знайти, скільки коштує 1 яблуко, треба від вартості 1 яблука і 1 груші відняти вартість 1 груші:

12 - 7 = 5 (грн) — коштує 1 яблуко.

Відповідь:

1 яблуко коштує 5 гривень,

1 груша коштує 7 гривень.