Одна сторона трикутника дорівнює 4 1/2 см, друга і третя - відповідно в 1 1/2 та 2 1/4 рази коротші

відпершої. Знайди периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Моцевой Саша.

Ответ:

1) 4 1/2 : 1 1/2 = 9/2 : 3/2 = (9•2)/(2•3) = 3 (см) - друга сторона;

2) 4 1/2 : 2 1/4 = 9/2 : 9/4 = (9•4)/(2•9) = 2 (см) - третя сторона;

3) 4 1/2 + 3 + 2 = 9 1/2 (см) - периметр.

Відповідь. 9 1/2 см

Пошаговое объяснение: