на двох складах разом було 40480 кг цукру коли з першого складу вивезли 10280 кілограмів в ньому

залишилось 6980 кг скільки кілограмів цукру було на другому складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Есенжанова Баянсұлу.

1) 10280+6980=17260(кг) - всього на 1 складі

2) 40480-17260=23220(кг) - другий склад