Чому дорівнює кут якщо 4 1/2 його дорівнюють розгорнутому куту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жакыпжанов Азамат.

Пошаговое объяснение:

4 1/2 ч - 180 градусов

1 ч - х градусов

Х=1×180:4 1/2=180:9/2=180×2/9=40 градусов