За день зафарбували 36 м підлоги, що становить 30 % усієї підлоги. Скільки квадратних метрів

підлоги необхідно було зафарбувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Владимир.

Ответ:

120м

Пошаговое объяснение:

36м = 0.3х

х=(36/3)10=120м

Отвечает Сычева Анастасия.

Ответ:120м

Пошаговое объяснение:

36÷30×100=120м