Знайди значення виразу а+1,якщо а=9,а=3,а=17.


Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

1)Замість а підставляємо 9

а+1=9+1=10

2)Замість а підставляємо 3

а+1=3+1=4

3)Замість а підставляємо 17

а+1=17+1=18