342. Знайди значення виразу: 1) x+ 3117, якщо x = 2173; 989; 2) 4117 : у, якщо у = 23; 179; 3) т –

п, якщо т = 12 179; n = 8397; 4) (a + b) - с, якщо a = 113; b = 227; c = 13.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерникова Катя.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение:

все є на фото. звертайтесь


Отвечает Зыков Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) х+3117, якщо х =2173

2173+3117= 5290

х+3117, якщо х =989

989+3117=4106

2) 4117 : у, якщо у = 23

4117:23=179

2) 4117 : у, якщо у = 179

4117:179=23

3) т – п, якщо т = 12 179; n = 8397

12179-8397=3782

4) (a + b) - с, якщо a = 113; b = 227; c = 13

(113+227)-13=340-13=327