У магазині в продажу є лише музичні диски, ігрові та диски з фільмами. Кількість музичних дисків

відноситься до кількості ігрових як 3:4 відповідно, а кількість ігрових дисків до кількості дисків з фільмами як 6:7 відповідно. Загальна кількість усіх дисків дорівнює 630. Визнач кількість дисків з фільмами в цьому магазині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язати дану задачу треба записати коротка

М.д.:І.д.=3:4

І.д.:К.д.=6:7

Разам 630 дисків.

Треба зрівняти відношення трох величин

М.д.:І.д.:К.д.

Для цього треба перше відоме відношення помножити на спільне значення у двох відношеннях. А це І.д. тобто 3×6 та 4×6, далі 6×4 далі друге відношення домножуємо на спільне іменне значення 6×4 та 7×4.

Виходить М.д.:І.д.=18:24, І.д.:К.д.=24:28.

М.д.:І.д.:К.д.=18:24:28

Далі як завжди 18+24+28=70 частин

630÷70 =9

28 ×9 =252 диска з кінофільмами.