Власна швидкість човна рибінспектра Сидора Недрімайла 14км/год, а шв течії 3км/год. Яку відстань

пройде човен за 4 год: 1) за течією річки; 2) проти течії річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ичигин Эдуард.

14+3=17 (км/год) -- з течіє

14-3=11 (км/год) -- проти течії

Відповіді:17км/год з течією ,11км/год проти течії