Під час тренувань Василь кинув м'яч у баскетбольне кільце 20 разів. Визнач, скільки відсотків від

усіх кидків становлять: а) 2 попадання; б) 7 попадань; В) 15 попадань. Срочно помогите!!!! пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ausheva Samira.

Ответ:10%, 35%, 75% .

20 разів-100%

Тож почнемо з "а" -два попадання.

20-100%

2-?%

2*100:20=10%

Теперь візьмемо "б"-сім попадань.

20-100%

7-?%

7*100:20=35%

Тепер "в"-15 попадань.

20-100%

15-?%

15*100:20=75%