Яке число треба підставити замість а щоб коренем рівняння (69-а)-х=23 було число 12?


Ответы на вопрос

Отвечает Ульданов Рустам.

69-а-х=23

-а-х=23-69

-а-х=-46

х+а=46

а=46-х

х=12

а=46-12=34