E) 4. Визнач, чи є числа 164 і 279 взаємно простими​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Взаємно прості числа - ті, в яких найбільший спільний множник дорівнює 1.

164=2*82=2*2*41

279 = 3*93=3*3*31

Отже, 164 і 279 є взаємно простими.