Осьовий переріз циліндра — квадрат зі сто- роною 4 м. Знайдіть об’єм циліндра.


Ответы на вопрос

Отвечает Сиренко Макс.

Відповідь:

16\pi

Покрокове пояснення:

1)\\r = 4/2 = 2\\2)\\V = \pi r^2*h = \pi *2^2*4 = 16\pi