У книжці 420 сторінок, Діма прочитав 8/15 цієї книжки. Скільки сторінок прочитав Діма.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тригуб Вероніка.

Ответ:224

Пошаговое объяснение:

420÷15×8=224 стр

Отвечает Шибанов Никита.

Ответ:

420:(15×8)=224(стр)

ответ:224 стр