Яке число потрібно поставити замість а щоб коренем рівняння 56-(x-a)=28 дорівнює 43


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Даня.

Ответ:

а = 15

Пошаговое объяснение:

56 - ( х - а ) = 28

56 - 28 = х - а

28 = х - а

при х = 43

х - а = 28

43 - а = 28

а = 43 - 28

а = 15

.................................

проверка:

56 - ( 43 - 15 ) = 56 - 28 = 28 - верно.