ПИТАННЯ: 6/12 У магазин завезли 210 кг фркутів, з них 3/7 становили апельсини, а решта - банани.

Скільки кілограмів бананів завезли в магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стома Лера.

Ответ:

Відповідь: до магазину завезли 20 килограмів бананів.

Пошаговое объяснение:

1) 210/7*3=90(кг)-апельсини

2) 210-90=20(кг)-бананы