Знайти периметр рівностороннього трикутника, якщо його сторона дорівнює 5см.   (У

відповіді одиниці вимірювання не вказувати!)? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаринский Николай.

Ответ:

ну если он равносторонний то это значит, что все стороны одинаковы

P=a+b+c

P=5+5+5=15