3 2. У класі 32 учні, з них - становлять 3/8 хлопці. Скільки хлопців у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Саша.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

3/8 вiд 32

32*3/8=32/1*3/8=12- хлопцiв

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

12 хлопців

Пошаговое объяснение:

32 ділимо на знаменник (8) і отримуємо 4, 4 * 3 = 12