До першої зупинки автобус 2/5 всього шляху, до другої - 24%, а до третьої 135км. Скільки всього

кілометрів проїхав автобус? Відповідь записати числомСРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Сардаров Айдын.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)2\5=0.4=40%  2)100-(40+24)=36% - це шлях до третьої зупинки

3)135*100:36=375км - увесь шлях  4)375*40:100=150км - до першої зупинки

5)375*24:100=90км - до другої зупинки