Одна із сторін прямокутника = 12 см , а його периметр = 36см. Знайдіть решту сторін цього

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуськов Александр.

Задание решено верно.

P = 2(a+b)

36=2(12+x)

12+x=18

x=6 - вторая сторона прямоугольника

S=a*b = 6*12 = 72 см^2

Отвечает Одарюк Денис.
12+12=24(см) - 2 сторони прямокутника; ЦЕ ПЕРША І ТРЕТЯ СТОРОНИ РАЗОМ
36-24=12(см) - 2 інші сторони прямокутника; ЦЕ ДРУГА І ЧЕТВЕРТА СТОРОНИ РАЗОМ
12:2=6(см) - друга сторона трикутника;
Відповідь: 1 сторона 12; 2 сторона 6; третя сторона 12; четверта сторона 6.