Число 160 розділіть на три частини так,, щоб перша відносилася до другої, як 1 : 2, а друга

відносилася до третьої, як 6 : 7. У відповідь запишіть найбільше число.

Ответы на вопрос

Отвечает Антипова Анжела.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

Вторую часть принимаем за х

Тогда первая часть х/2

А третья часть 7х/6

Составляем уравнение

х+1/2х+7х/6=160

16х/6=160

х=60

Первая часть: 60/2=30

Третья часть: 7*60/6=70

Наибольшее из них: 70