Срочно ДАЮ 50 БАЛ Яку дію треба виконати, щоб знайти корінь рівняння? 5/9х=13/14


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Раушан.

Ответ:

5/9x=13/14

x=13/14:5/9=13/14*9/5=117/70