Яку дію треба виконати, щоб знайти корінь рівняння? 5/9 x=1 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Ответ:

5/9 x=1 1/3

x=1 1/3 / 5/9

x=4/3 × 9/5

x=12/45

Ответ:12/45