Одна сторона трикутника в 3 рази менш ніж друга та на 23 см 20 менш ніж третя. Знайти сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 108 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Басаргина Галина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 3х см

3 сторона = х + 23 см

Р∆ = 108 см

х + 3х + х + 23 = 108

5х + 23 = 108

5х = 108 - 23

5х = 85

х = 85 : 5

х = 17

1 сторона = (х) = 17 см

2 сторона = (3х) = 3 * 17 = 51 см

3 сторона = (х + 23) = 17 + 23 = 40 см

Р∆ = 17 + 51 + 40 = 108 см