Туристам потрібно пройти 20км 400м першого дня вони пройшли 5/8 усього шляху а другого 1/3 решти

Який шля пройхли туристы другого дня​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20,4÷8×5=12,75км 1 день

20,4-12,75=7,65км решта

7,65÷3=2,55км другого дня