Туристам потрібно пройти 20 км 400м.Першого дня вони пройшли 5/8 усього шляху а другого 2/3 решти.

Який шлях пройшли туристи другого дня СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

Відповідь:

8 500м

Покрокове пояснення:

20км 400м =20400м

1)20400:8*5=12 750м

2)12 750:3*2=8 500м

Відповідь: 8 500м пройшли туристи другого дня.

Отвечает Волкова София.

Відповідь:

Відповідь:

8 500м

Покрокове пояснення:

20км 400м =20400м

1)20400:8*5=12 750м

2)12 750:3*2=8 500м

Відповідь: 8 500м пройшли туристи другого дня.

Покрокове пояснення:

пж дай корону