За 2 год п'ятеро робітників, працюючи разом, завантажили на причіп 4 т кавунів, порівну кожен. За

скільки годин один із цих робітників завантажив 800 кг кавунів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротышев Никита.

Ответ:

1)4000:5=800(т)-у 1 причепі

2)800:2=400(т)-за 1 годину

3)800:400=2(год.)-за 2 години