Замініть відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел: 1/6:3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Илья.

Ответ: 1/6 : 3/4 = 2 : 9.

Пошаговое объяснение:

1/6 : 3/4 = 1/6 · 4/3 = 4/18 = 2/9 = 2 : 9.

#SPJ1