При діленні 749 на інше число Отримаєм неповну частку 24 і остачку 5. знайти дільник


Ответы на вопрос

Отвечает Щичка Юля.

24х + 5 = 749

24х = 749 - 5

24х = 744

х = 744 : 24

х = 31

-------------------

24 · 31 + 5 = 749

744 + 5 = 749

749 = 749

Відповідь: дільник дорівнює 31.