В основі прямої призми лежить прямокутній трикутник з катетами 6 см і 8 см. Площа бічної поверхні

дорівнює 96 см^2. Знайти бічне ребро

Ответы на вопрос

Отвечает Ашмақын Асема.

Ответ:         АА₁ = 4 см .

Пошаговое объяснение:

  ΔАВС - прямокутний  ( ∠С = 90° ) ;  a = 6 см ;  b = 8 cм ;  S б = 96 см² ;

  У прямок .  ΔАВС     с = √( 6² + 8² ) = √ 100 = 10 ( см ) .

    S б = Р ос * Н ;   Р ос = a + b + c = 6 + 8 + 10 = 24 ( см ) .

   24 * Н = 96 ;

    Н = АА₁ = 96 : 24 ;

          АА₁ = 4 см .