Точка рухається по вісі ох по закону рух оу x=t^4-4t^3+2t^2-12t/4 x в який момент часу точка

зупиниться.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Пошаговое объяснение:

x=\frac{t^4-4t^3+2t^2-12t}{4}\ \ \ \ v(t) =0\ \ \ \ t=?\\v(t)=x'=( \frac{t^4-4t^3+2t^2-12t}{4})'=\frac{1}{4}*(4t^3-12t^2+4t-12)=t^3-3t^2+t-3=0\\t^3-3t^2+t-3=0\\t^2*(t-3)+(t-3)=0\\(t-3)*(t^2+1)=0\\t^2+1>0\\t-3=0\\t=3.

Ответ: 3 c.