Назар і Соломія йдуть назустріч одне одному. Назар пройшов 43 м, а Соломія - 38 м. Яка відстань між

дітьми, якщо довжина дистанції дорівнює 100 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куатов Жаслан.

Ответ:19м между детьми

Пошаговое объяснение:

100-(43+38)=100-81=19м между ними