512. Із 27 м тканини пошили 9 суконь. Скільки треба метрів тканини, щоб пошити 36 таких

суконь?умова​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычин Артём.

Ответ:

27÷9=3(м)-метрів тканини для 1 сукні

36×3=108(м)

Відповідь: для пошиття 36 суконь потрібно 108м тканини