1. з двох населених пунктів одночасно назустріч один одному вирушили два таксисти. Відомо, що

відстань між ними становить 345,6 км. На якій відстані один від одного бу- дуть таксисти через 2 год, якщо швидкість першого 72,3 км/год, а другого 68,2 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Владислав.

Ответ:

64,6

Пошаговое объяснение:

345,6-2(72,3+68,2)=345,6-2·140,5=345,6-281=64,6 км