У саду росло 5 груш,яблунь-у 4 рази більше,ніж груш,а вишеньт- на 18 менше,ніж груш і яблунь

разом.Скільки вишень росло в саду??

Ответы на вопрос

Отвечает Генат Алина.

Відповідь:

7 dbitym

Покрокове пояснення:

1)5*4=20

2)20+5=25

3)25-18=7

Отвечает Надеева Карина.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

1) 5x4=20 яблунь

2) (20+5) - 18=7 вишень

Ответ: 7